>
do kasy suma: 0,00 zł
Podnośniki nożycowe - rodzaje i specyfika
Podnośniki nożycowe - rodzaje i specyfika

Podesty jednonożycowe
Jak sama nazwa wskazuje, podnośniki jednonożycowe to podesty ruchome posiadające jedną parę dźwigników nożycowych. Główną zaletą podnośników jest ich udźwig - nawet do 10000 kg. Te zwyżki ze względu na swoją charakterystykę  niewielkie opcje wysięgu podczas podnoszenia platformy oraz ciężar, który mogą podnieść) stosowane są zwykle jako sprzęt stacjonarny. Wielkość platformy w sprzęcie tego typu waha się w granicach 3x2 m.

Podesty dwu i trzynożycowe
Wersje stacjonarne znajdują swoje zastosowanie jako windy towarowe lub sprzęt pomocniczy do ładunku palet. W porównaniu do podestów jednonożycowych mają one znacznie mniejszy udźwig - do 3000 kg, ale dysponują znacznie większą maksymalną wysokość na której można prowadzić pracę bowiem sięgają aż do 4,5 m. Standardem w wielkości platformy tego typu podestów wynosi 2,5 x 1,3 m i zmienia się w zależności od wersji stacjonarnej/ruchomej.

Podesty wielonożycowe
Sprzęt stworzony do transportu ładunków cechujących się nie tylko wysoką wagą ale również dużymi gabarytami. Wielkość platformy osiąga standardowo rozmiary około 6 x 2 m, a specjalistyczna konstrukcja równomiernie współpracujących ze sobą nożyć zapewnie większa stabilność i wytrzymałość. Udźwig tego podnośnika wynosi 8000 kg, zaś maksymalny wyciąg nożyc oscyluje pomiędzy 0,8 - 1,8 m.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl