>
do kasy suma: 0,00 zł
Dostawa i płatności

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z realizacją zamówień.

Jaki jest koszt przesyłki oraz czas realizacji zamówień?

Dla przesyłek dostępnych w 24 godziny:

Koszt przesyłki dla przesyłki standardowej to 19,00 netto. Jeżeli przy opisie produktu widnieje informacja - Dostępne 24 godz. towar dostępny jest w magazynie w Polsce. Przesyłka zostanie nadana w dniu złożenia zamówienia przez klienta, przy czym zamówienie musi zostać złożone do godziny 12.00. Jeżeli przesyłka płatna jest przedpłatą za potwierdzenie zamówienia uznaje się przesłanie potwierdzenia wpłaty.

 
Jaki jest czas oczekiwania na produkty dostępne na zamówienie?

Jeżeli przy produkcie znajduje się informacja - Produkt dostępny na zamówienie, towar nie znajduje się aktualnie w magazynie w Polsce bądź stany magazynowe są zablokowane dla inego klienta.

Przewidywany czas oczekiwania na taki produkt zostanie podany w odpowiedzi na zamówienie. Jeżeli warunki nie będą opowiadać klientowi, ma prawo zrezygnować z zamówienia bez ponoszenia kosztów. 


Jakie oferujemy warunki płatności?

Dokonując zakupów za pomocą sklepu internetowego www.amerparts.pl klient może wybrać jedną z następujących form płatności: Płatność pobraniowa - jeżeli zamawiana część znajduje się w magazynie w Polsce, Przedpłata - przelew. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnymi formami finansowania zakupów w Amer Parts skontaktuj się z nami.


 _____

*Podane ceny dotyczą standardowej przesyłki kurierskiej i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa. Szczegóły czasu oczekiwania oraz kosztów przesyłki dla każdego zamówienia określone są w odpowiedzi na każde zamówienie złożone na sklepie www.amerparts.pl
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl