>
do kasy suma: 0,00 zł
O nas

TWOJA MASZYNA - NASZE CZĘŚCI


Amer Parts to Europejska firma dostarczająca części zamienne do podnośników, motocykli, ciężarówek, maszyn budowlanych i innych pojazdów! Naszą misją jest zapewnienie pełnego wsparcia każdemu klientowi posiadającemu lub obsługującego flotę tego rodzaju maszyn. Dostarczamy oryginalne części zamienne, oraz wysokiej jakości zamienniki do maszyn wszystkich wiodących producentów.

Powstała w 2013 roku firma Amer Parts jest wynikiem pasji założycieli oraz chęci wykorzystania ponad 20 letniego doświadczenia w branży podnośników. Biura Amer Parts znajdują się w Polsce i Niemczech. Współpracujemy z producentami z całego świata co pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości produktu - w najlepszej cenie. Dynamiczny rozwój naszej firmy, owocuje stałym poszerzaniem asortymentu. Oferujemy części do wielu rodzajów maszyn - od wózków widłowych, przez motocykle, do maszyn rolniczych. Od początku istnienia firmy wspólnie ze strategicznymi partnerami wdrażamy również własne linie części zamiennych dzięki czemu dostarczamy produkty dopasowane do potrzeb zmieniającego się rynku.

Dlaczego my?

  • Dostawa 24h w całej Europie
  • Osobisty opiekun klienta
  • Tysiące części w trzech magazynach w Europie
  • Zadowoleni klienci w całej Europie

Wspieranie specjalistów - nasza misja

W AmerParts myślimy z wyprzedzeniem aby zapewnić odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb. Jesteśmy świadomi, że Twoje maszyny pomagają w tworzeniu lepszej przestrzeni naszych miast, wspaniałych projektów budowlanych i są fundamentem dla wielu innych wizjonerskich projektów. 

Twoja flota pomaga tysiącom ludzi w codziennej pracy a Ty potrzebujesz mocnego i kompetentnego wsparcia aby zapewnić jej niezawodne funkcjonowanie. Wiemy jak ważne jest to czym się zajmujesz. Każdego dnia motywuje nas to do rozwoju i udoskonalania naszego systemu pracy. 

Jesteśmy tu aby wspierać specjalistów.

Nasze magazyny - stworzone dla Twoich potrzeb.

Jednym z podstawowych założeń naszej działalności jest opracowanie logistyki pozwalającej na dostarczenie każdej części w 24 godziny od zamówienia na terenie wielu krajów Europy. W tym celu nasze magazyny zlokalizowane są w Północnych Niemczech oraz Centralnej Polsce.

Wiemy jak ważne jest aby otrzymać zamówione części szybko, aby maszyna mogła wrócić do pracy. Naszym stałym klientom oferujemy również opracowanie procedur logistycznych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i trybu zamawiania części. Aby omówić kwestie dostarczania części skontaktuj się naszym przedstawicielem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl