CZĘŚCI ZAMIENNE

DO PODESTÓW RUCHOMYCH

Dostawa 24h
w całej Europie
Osobisty opiekun
klienta
Tysiące części w trzech
magazynach w Europie
Zadowoleni klienci
w całej Europie
 

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z realizacją zamówień.

Jaki jest koszt przesyłki oraz czas realizacji zamówień?

Dla przesyłek dostępnych w 24 godziny:

Koszt przesyłki dla przesyłki standardowej to 19,00 netto. Jeżeli przy opisie produktu widnieje informacja - Dostępne 24 godz. towar dostępny jest w magazynie w Polsce. Przesyłka zostanie nadana w dniu złożenia zamówienia przez klienta, przy czym zamówienie musi zostać złożone do godziny 12.00. Jeżeli przesyłka płatna jest przedpłatą za potwierdzenie zamówienia uznaje się przesłanie potwierdzenia wpłaty.

 
Jaki jest czas oczekiwania na produkty dostępne na zamówienie?

Jeżeli przy produkcie znajduje się informacja - Produkt dostępny na zamówienie, towar nie znajduje się aktualnie w magazynie w Polsce bądź stany magazynowe są zablokowane dla inego klienta.

Przewidywany czas oczekiwania na taki produkt zostanie podany w odpowiedzi na zamówienie. Jeżeli warunki nie będą opowiadać klientowi, ma prawo zrezygnować z zamówienia bez ponoszenia kosztów. 


Jakie oferujemy warunki płatności?

Dokonując zakupów za pomocą sklepu internetowego www.amerparts.pl klient może wybrać jedną z następujących form płatności: Płatność pobraniowa - jeżeli zamawiana część znajduje się w magazynie w Polsce, Przedpłata - przelew. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnymi formami finansowania zakupów w Amer Parts skontaktuj się z nami.


 _____

*Podane ceny dotyczą standardowej przesyłki kurierskiej i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa. Szczegóły czasu oczekiwania oraz kosztów przesyłki dla każdego zamówienia określone są w odpowiedzi na każde zamówienie złożone na sklepie www.amerparts.pl
 

 

Biuro obsługi klienta w Polsce

 

(+ 48) 883 001 214

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  
od PN do PT w godzinach: 8:00 - 16:00
 

info@amerparts.net

Skontaktujemy się z Tobą 
jak tylko to będzie możliwe