CZĘŚCI ZAMIENNE

DO PODESTÓW RUCHOMYCH

Dostawa 24h
w całej Europie
Osobisty opiekun
klienta
Tysiące części w trzech
magazynach w Europie
Zadowoleni klienci
w całej Europie

About AmerParts

Wszystko do Twojej maszyny

Amer Parts to Europejska firma dostarczająca części zamienne do podnośników, ładowarek teleskopowych oraz wózków widłowych. Naszą misją jest zapewnienie pełnego wsparcia każdemu klientowi posiadającemu lub obsługującego flotę tego rodzaju maszyn. Dostarczamy oryginalne części zamienne, oraz wysokiej jakości zamienniki do maszyn wszystkich wiodących producentów. Biura Amer Parts znajdują się w trzech krajach Europy - Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii

Powstała w 2013 roku firma Amer Parts jest wynikiem pasji założycieli oraz chęci wykorzystania ponad 20 letniego doświadczenia w branży podnośników. Współpracujemy z producentami z całego świata co pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości produktu w najlepszej cenie. Od początku istnienia firmy wspólnie ze strategicznymi partnerami wdrażamy również własne linie części zamiennych dzięki czemu dostarczamy produkty dopasowane do potrzeb zmieniającego się rynku.

Wspieranie specjalistów - nasza misja

W AmerParts myślimy z wyprzedzeniem aby zapewnić odpowiednie rozwiązania dla Twoich potrzeb. Jesteśmy świadomi, że Twoje maszyny pomagają w tworzeniu lepszej przestrzeni naszych miast, wspaniałych projektów budowlanych i są fundamentem dla wielu innych wizjonerskich projektów. 

Twoja flota pomaga tysiącom ludzi w codziennej pracy a Ty potrzebujesz mocnego i kompetentnego wsparcia aby zapewnić jej niezawodne funkcjonowanie. Wiemy jak ważne jest to czym się zajmujesz. Każdego dnia motywuje nas to do rozwoju i udoskonalania naszego systemu pracy. 

Jesteśmy tu aby wspierać specjalistów.

Nasze magazyny - stworzone dla Twoich potrzeb.

Jednym z podstawowych założeń naszej działalności jest opracowanie logistyki pozwalającej na dostarczenie każdej części w 24 godziny od zamówienia na terenie wielu krajów Europy. W tym celu nasze magazyny zlokalizowane są w Północnych Niemczech, Centralnej Polsce i Wielkiej Brytanii. 

Wiemy jak ważne jest aby otrzymać zamówione części szybko, aby maszyna mogła wrócić do pracy. Naszym stałym klientom oferujemy również opracowanie procedur logistycznych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i trybu zamawiania części. Aby omówić kwestie dostarczania części skontaktuj się naszym przedstawicielem.

Biuro obsługi klienta w Polsce

 

(+ 48) 883 001 214

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  
od PN do PT w godzinach: 8:00 - 16:00
 

info@amerparts.net

Skontaktujemy się z Tobą 
jak tylko to będzie możliwe