Witamy w AmerParts

Systemie sprzedaży części zamiennych dla specjalistów.

Dostawa 24
w całej Europie
Osobisty opiekun
klienta
Tysiące części w trzech
magazynach w Europie
Zadowoleni klienci
w całej Europie

Firma Amer Parts


Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w dostarczaniu podzespołów do podestów ruchomych – podnośników samobieżnych takich marek jak JLG, Genie, Haulotte, Snorkel, UpRight, Grove, i innych. Naszą główną ofertę stanowią wysokiej klasy zamienniki części do różnych marek. Naszą działalność rozpoczęliśmy dostarczając podzespoły elektroniczne. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę o nowe produkty aby być wsparciem dla klientów posiadających floty podestów ruchomych.

W naszej ofercie można znaleźć takie podzespoły jak Joysticki, Pulpity sterujące, prostowniki, cewki do silników Diesla, koła do podestów, aparaturę pulpitową, osprzęt elektroniczny i wiele innych części. Współpracujemy z fabrykami na całym świecie aby zapewnić klientom najlepszy produkt w możliwie najniższej cenie.

Od 2014 roku rozpoczęliśmy uruchamianie oddziałów w innych krajach. Do tej pory współpracujemy z odbiorcami w takich krajach Litwa, Słowacja, Czechy czy Bułgaria. Powołaliśmy również do istnienia spółkę działającą na terenie Niemiec pod wspólną marką Amer Parts. Nasze magazyny mieszczą się w centralnej Polsce oraz Niemczech.
 

  • Główna siedziba firmy znajduje się w Polsce.

  • Każdego miesiąca powiększamy naszą ofertę o nowe podzespoły.

 

Nasza misja

Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje w zakresie doradztwa technicznego, odszukiwania części zamiennych oraz serwisu maszyn aby być dla naszych klientów pełnym wsparciem. Wiemy że czynnikiem decydującym dla naszych odbiorców jest czas oraz łatwość w dostępie do informacji o produktach. Dlatego zachęcamy do kontaktowaniem się z naszym biurem obsługi.

Biuro obsługi klienta w Polsce

 

(+ 48) 790 209 313

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego  
od PN do PT w godzinach: 8:00 - 16:00
 

info@amerparts.net

Skontaktujemy się z Tobą 
jak tylko to będzie możliwe